REJESTRACJA

Wstęp na imprezy XX Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na część wykładów, prezentacji, warsztatów, koncertów czy spektakli obowiązują zapisy.

Rejestracja na wybrane wydarzenia, zgodnie ze wskazanym limitem miejsc, możliwa jest w terminie od 12 kwietnia do 19 maja 2024 r. Po rejestracji prosimy o sprawdzenie maila potwierdzającego. 

Sprawdź, na które wydarzenia musisz się zapisać, a które nie są objęte rezerwacją:

 

Ze względów porządkowych oraz bezpieczeństwa zalecamy grupom zorganizowanym (m.in. szkoły, przedszkola) wcześniejszą rejestrację na konkretną godzinę wejścia na wybrane wydarzenie. To pozwoli nam zadbać o właściwą opiekę służb informacyjnych w czasie Festiwalu oraz uniknięcie kolejek.

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW

Droga Mamo, Szanowny Tato – prosimy abyś 18 maja, podczas Rodzinnego Pikniku Naukowego na Stadionie Miejskim w Białymstoku, zadbał o to by dziecko miało przy sobie numer telefonu kontaktowego. Numer telefonu ułatwi naszym wolontariuszom szybkie odnalezienie opiekunów.

 

ZGŁOŚ GRUPĘ NA WYBRANY DZIEŃ I GODZINĘ* 

W formularzu zgłoszeniowym pojawi się prośba o wskazanie nazwiska opiekuna oraz liczebności grupy, a także daty i godziny, na które planowane jest wejście na wydarzenie festiwalowe. Każda kolejna grupa powinna zostać zgłoszona odrębnie (każda powinna mieć wskazanego opiekuna lub opiekunów).

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego czekaj na wiadomość e-mailową z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

Ze względów porządkowych oraz bezpieczeństwa zalecamy grupom zorganizowanym (m.in. szkoły, przedszkola) wcześniejsze przybycie na wybrane wydarzenie. To pozwoli nam zadbać o właściwą opiekę służb informacyjnych w czasie Festiwalu oraz uniknąć kolejek. 

 

*Dotyczy wstępu na festiwal grup zorganizowanych (szkoły i przedszkola).

ORGANIZATORZY

Uniwersytet w Białymstoku (koordynator) Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Politechnika Białostocka Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny, Edukacji Muzycznej i Wokalistyki  Filia w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Akademia Podlaska Akademia Łomżyńska Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Wschodnioeuropejska Akademia Nauk Stosowanych w Białymstoku WANS Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku Epi-Centrum Nauki BPNT

PARTNERZY

Miasto Białystok Stadion Miejski w Białymstoku Urząd Statystyczny w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Prezydent Miasta Białegostoku Prezydent miasta Łomża Prezydent miasta Suwałk Podlaski Kurator Oświaty

PATRONI MEDIALNI

Białystok Online – Portal Miejski Białystok Nauka w Polsce TVP3 Białystok – Telewizja Polska S.A. Polskie Radio Białystok Radio Akadera 4lomza.pl – Regionalny Portal Suwalski Serwis Informacyjny