Test Your Technical English Online

Rodzaj imprezy: inne
Udział publiczności: z aktywnym udziałem
Odbiorca imprezy: wszyscy zainteresowani
Limit uczestników: -
Miejsce imprezy: online
Miasto imprezy: Białystok
Data imprezy: 2024-05-13
Godzina: 10:00
Czas trwania: 60 min
Dostępność imprezy: wstęp wolny

OPIS IMPREZY

Masz ochotę przetestować swoje umiejętności z zakresu technicznego angielskiego? Dołącz do Quizu z Języka Technicznego i uwolnij swoje lingwistyczne umiejętności!

Wprowadź się w świat specjalistycznej terminologii, żargonu branżowego i technicznych niuansów. Wyzwij siebie i odkryj poziom swojej biegłości językowej w sposób zabawny i angażujący!

Eksploruj zawiłości technicznego angielskiego w różnych dziedzinach – od IT przez inżynierię, po matematykę i nie tylko.

Bez względu na to, czy jesteś ekspertem/tką w dziedzinie czy szukasz poszerzenia swojego słownictwa, ten quiz oferuje coś dla każdego.

Nie przegap tej niezwykłej okazji, by pokazać swoje językowe zdolności. Zaznacz datę 13.05.24 w kalendarzu i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż przez krainę technicznego angielskiego!

Quiz odbędzie się online na platformie testmoz, dnia 13.05.24 od godziny 10.00. Będzie dostępny przez cały dzień festiwalowy.

testmoz.com/13532256 

ORGANIZATOR:Politechnika Białostocka

ORGANIZATORZY

Uniwersytet w Białymstoku (koordynator) Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Politechnika Białostocka Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny, Edukacji Muzycznej i Wokalistyki  Filia w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Akademia Podlaska Akademia Łomżyńska Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Wschodnioeuropejska Akademia Nauk Stosowanych w Białymstoku WANS Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku Epi-Centrum Nauki BPNT

PARTNERZY

Miasto Białystok Stadion Miejski w Białymstoku Urząd Statystyczny w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Prezydent Miasta Białegostoku Prezydent miasta Łomża Prezydent miasta Suwałk Podlaski Kurator Oświaty

PATRONI MEDIALNI

Białystok Online – Portal Miejski Białystok Nauka w Polsce TVP3 Białystok – Telewizja Polska S.A. Polskie Radio Białystok Radio Akadera 4lomza.pl – Regionalny Portal Suwalski Serwis Informacyjny