Zbuduj własną rakietę – warsztaty z modelarstwa kosmicznego

Rodzaj imprezy: warsztat
Udział publiczności: z aktywnym udziałem
Odbiorca imprezy: wszyscy zainteresowani
Limit uczestników: 0 / 45 ( liczba wolnych miejsc / liczba wszystkich miejsc )
Miejsce imprezy: ul. Żurawia 71, Inkubator Technologiczny, sala 0.17
Miasto imprezy: Białystok
Data imprezy: 2019-05-23
Godzina: 16:00
Czas trwania: 180 min
Dostępność imprezy: wymagana rejestracja przez stronę

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Formularz zwawiera błędy

Zgłoszenie zostało przesłane.

OPIS IMPREZY

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z budową i użytkowaniem prostych modeli rakiet. Korzystając z instrukcji i zestawów do samodzielnego montażu, każdy będzie mógł skonstruować swoją własną kartonową rakietę wyposażoną w silnik klasy A. Na koniec własnoręcznie zbudowaną konstrukcję chętni wystrzelą ku niebu.

Warsztaty skierowane są do młodzieży szkolnej, ale też do wszystkich zainteresowanych modelarstwem rakietowym. Oprócz dobrej zabawy, zajęcia uczą cierpliwości i dokładności, mogą też wciągnąć w świat kosmonautyki na dłużej.

Uczestników w wieku do 12 lat zapraszamy z opiekunem, osoby powyżej 12 lat mogą samodzielnie budować model. W przypadku grup zorganizowanych wymagany min. jeden opiekun na 20 os.

ORGANIZATOR:Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

ORGANIZATORZY

Uniwersytet w Białymstoku Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Park Naukowo – Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Sp z o.o. Politechnika Białostocka Stadion Miejski w Białymstoku Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Marszałek Województwa Podlaskiego Prezydent Miasta Białegostoku Podlaski Kurator Oświaty Prezydent miasta Łomża Prezydent miasta Suwałk