Symulacja rozprawy karnej “Lokator widmo – kiedy sąsiad zaczyna żyć Twoim życiem”

Rodzaj imprezy: przedstawienie
Udział publiczności: bez aktywnego udziału
Odbiorca imprezy: wszyscy zainteresowani
Limit uczestników: 160 / 200 ( liczba wolnych miejsc / liczba wszystkich miejsc )
Miejsce imprezy: Mickiewicza 1, Aula
Miasto imprezy: Białystok
Data imprezy: 2019-05-20
Godzina: 11:40
Czas trwania: 80 min
Dostępność imprezy: wymagana rejestracja przez stronę

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Formularz zwawiera błędy

Zgłoszenie zostało przesłane.

OPIS IMPREZY

W ramach Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki Studenckie Koło Nauk Penalnych zaprasza na symulację rozprawy karnej pt. “Lokator widmo – kiedy sąsiad zaczyna żyć Twoim życiem”.

Nasi członkowie wcielili się w role uczestników procesu i pokażą Wam, jak wygląda rozprawa karna.

Możemy zdradzić jedynie tyle, że w tym roku do szeregu zdarzeń doszło w środowisku sąsiedzkim w jednej z  białostockich kamienic.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką prawa, gwarantujemy szybki kurs prawa karnego procesowego oraz sporą dawkę śmiechu!

ORGANIZATOR:Uniwersytet w Białymstoku

ORGANIZATORZY

Uniwersytet w Białymstoku Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Park Naukowo – Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Sp z o.o. Politechnika Białostocka Stadion Miejski w Białymstoku Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Marszałek Województwa Podlaskiego Prezydent Miasta Białegostoku Podlaski Kurator Oświaty Prezydent miasta Łomża Prezydent miasta Suwałk