Ruszyła rejestracja na imprezy festiwalowe

Ruszyła rejestracja na imprezy festiwalowe

W terminie do 6 maja można zarejestrować udział w imprezach XVIII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. 

Gorąco zachęcamy do spotkań z naukowcami, do udziału w prezentacjach, warsztatach i pokazach.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilkaset atrakcyjnych propozycji. Będzie okazja, aby spojrzeć na naukę jako dostępną i zrozumiałą, spotkać się z ekspertami, a także zwiedzić niedostępne na co dzień laboratoria badawcze i pracownie. To przygoda, którą może przeżyć każdy, niezależnie od wieku i posiadanej wiedzy.

Wstęp na imprezy XVIII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na część wykładów, prezentacji oraz warsztatów obowiązują zapisy.

Podczas zapisów warto skorzystać z funkcji „dodaj do ulubionych”. Serduszko „dodaj do ulubionych” znajdziemy w opisie wydarzenia po prawej stronie. Klikając w serduszka dodajemy kolejne pozycje do zakładki „Twój plan festiwalu”. Plan można dowolnie modyfikować dodając lub usuwając z niego kolejne imprezy. Można go też wydrukować i zabrać ze sobą na festiwal – wtedy będziemy mieć pewność,, że nie zapomnimy o żadnym z interesujących nas wydarzeń. Dostęp do „Twój plan festiwalu” ułatwia też serduszko zlokalizowane w prawym górnym rogu strony głównej serwisu, tuż przy okienku wyszukiwania.

Przejdź do strony z rejestracją na imprezy XVIII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

ORGANIZATORZY

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku Akademia Nauk Stosowanych w Łomży Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Politechnika Białostocka Stadion Miejski w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Filia w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny, Edukacji Muzycznej i Wokalistyki Uniwersytet w Białymstoku Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Marszałek Województwa Podlaskiego Prezydent Miasta Białegostoku Prezydent miasta Łomża Prezydent miasta Suwałk Podlaski Kurator Oświaty
logo Ministerstwa Edukacji i Nauki
flaga Polski, godło Polski

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA
PROGRAM SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ NAUKI - POPULARYZACJA NAUKI I PROMOCJA SPORTU
MINISTRA EDUKACJI I NAUKI
XVIII PODLASKI FESTIWAL NAUKI I SZTUKI
DOFINANSOWANIE 159 735 zł
CAŁKOWITA WARTOŚĆ 177 485 zł