Architektura konstrukcji

Rodzaj imprezy: wystawa
Udział publiczności: bez aktywnego udziału
Odbiorca imprezy: wszyscy zainteresowani
Limit uczestników: 150 / 150 ( liczba wolnych miejsc / liczba wszystkich miejsc )
Miejsce imprezy: hala w budynku Wydziału Architektury, ul. Oskara Sosnowskiego 11
Miasto imprezy: Białystok
Data imprezy: 2022-05-10
Godzina: 11:00
Czas trwania: 60 min
Dostępność imprezy: wstęp wolny

OPIS IMPREZY

Pod hasłem „architektura konstrukcji” kryje się estetyczne podejście do analizy układów konstrukcyjnych, mające na celu mniejsze – zatem również bardziej ekologiczne – zużycie materiału w zależności od wewnętrznych naprężeń w budowlach.

Prezentowane na wystawie prace zostały wykonane przez studentów II roku kierunku architektura Wydziału Architektury PB, w ramach przedmiotu Konstrukcje budowlane 2 – żelbetowe, pod kierunkiem mgr inż. arch. Mileny Wiercińskiej.

Otwarcie wystawy, zaplanowane na godzinę 11.00 połączone jest z projekcją filmów wykonanych w ramach zadania projektowego.  Wystawa prac będzie dostępna do dnia  24 maja 2022 r. w godzinach pracy Wydziału Architektury.

ORGANIZATOR:Politechnika Białostocka

ORGANIZATORZY

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku Akademia Nauk Stosowanych w Łomży Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Politechnika Białostocka Stadion Miejski w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Filia w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny, Edukacji Muzycznej i Wokalistyki Uniwersytet w Białymstoku Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Marszałek Województwa Podlaskiego Prezydent Miasta Białegostoku Prezydent miasta Łomża Prezydent miasta Suwałk Podlaski Kurator Oświaty
logo Ministerstwa Edukacji i Nauki
flaga Polski, godło Polski

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA
PROGRAM SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ NAUKI - POPULARYZACJA NAUKI I PROMOCJA SPORTU
MINISTRA EDUKACJI I NAUKI
XVIII PODLASKI FESTIWAL NAUKI I SZTUKI
DOFINANSOWANIE 159 735 zł
CAŁKOWITA WARTOŚĆ 177 485 zł