UwB zaprasza na otwarcie niezwykłej wystawy Krzysztofa Koniczka – jednego z najbardziej rozpoznawalnych malarzy mieszkających w Białymstoku.
Dotyk natury…to spojrzenie na świat w wielu różnych aspektach. Aspekt ziemski, kosmiczny, duchowy, zmysłowy…traktowane z odpowiednią treścią emocjonalną…
Moja sztuka jest pragnieniem poznania świata, jego piękna i brzydoty, dobra i zła. Pozwala mi ona doznać i poznać jego nieskończoność. Swoją sztukę kieruję do odbiorcy z nadzieją, że wywoła w nim emocje. Dzięki energii, zawartości duchowej, którą w nią włożyłem… – Krzysztof Koniczek.
Wystawa dofinansowana została ze środków Prezydenta Miasta Białegostoku.































