W dniu 14 maja w przestrzeni Stadionu na pikniku na naszych stanowiskach zaprezentujemy m. in. następujące atrakcje:
- stanowisko doświadczeń z użyciem suchego lodu i ciekłego azotu
- wykonywanie prostych czynności w alko i narkogoglach – przedstawienie szkodliwego działania alkoholu i narkotyków na naszą sprawność psychoruchową
- stanowisko doświadczalne z generatorem Van Der Graffa
- dodatkowe atrakcje takie jak strzelanie z air-zooki
Zapraszamy do wspólnej zabawy!
































