Ruszyła rejestracja na imprezy festiwalowe

Ruszyła rejestracja na imprezy festiwalowe

W terminie od 14 do 28 maja można zarejestrować udział w wybranych imprezach XVI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Gorąco zachęcamy do spotkań z naukowcami, do udziału w prezentacjach, warsztatach i pokazach. Przygotowaliśmy dla Państwa kilkaset atrakcyjnych propozycji. Będzie okazja, aby spojrzeć na naukę jako dostępną i zrozumiałą, spotkać się z ekspertami, a także zwiedzić niedostępne na co dzień laboratoria badawcze i pracownie. To przygoda, którą może przeżyć każdy, niezależnie od wieku i posiadanej wiedzy.

Wstęp na imprezy XVI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na część wykładów, prezentacji oraz warsztatów obowiązują zapisy.

Rejestracja obowiązuje wyłącznie na wybrane imprezy festiwalowe w terminie 14-28 maja 2018 r. Po tej dacie konieczny będzie kontakt indywidualny z koordynatorami poszczególnych wydarzeń.

Podczas zapisów warto skorzystać z funkcji „dodaj do ulubionych”. Serduszko „dodaj do ulubionych” znajdziemy w opisie wydarzenia po prawej stronie. Klikając w serduszka dodajemy kolejne pozycje do zakładki „Twój plan festiwalu”. Plan można dowolnie modyfikować dodając lub usuwając z niego kolejne imprezy. Można go też wydrukować i zabrać ze sobą na festiwal – wtedy będziemy mieć pewność,, że nie zapomnimy o żadnym z interesujących nas wydarzeń. Dostęp do „Twój plan festiwalu” ułatwia też serduszko zlokalizowane w prawym górnym rogu strony głównej serwisu, tuż przy okienku wyszukiwania.

Przejdź do strony z rejestracją na imprezy XVI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

ORGANIZATORZY

Politechnika Białostocka Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku Uniwersytet w Białymstoku Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Galeria Arsenał Stadion Miejski w Białymstoku Lowlanders Białystok Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Podlaski Kurator Oświaty Marszałek Województwa Podlaskiego Prezydent Miasta Białegostoku Prezydent Miasta Łomża Prezydent Miasta Suwałk

XVI Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki - zadanie finansowane w ramach umowy 788/P-DUN/2018 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.