SocjoGry i SocjoFilmy

Rodzaj imprezy: inne
Udział publiczności: z aktywnym udziałem
Odbiorca imprezy: wszyscy zainteresowani
Limit uczestników: -
Miejsce imprezy: Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1
Miasto imprezy: Białystok
Data imprezy: 2019-05-25
Godzina: 10:00
Czas trwania: 300 min
Dostępność imprezy: wstęp wolny

OPIS IMPREZY

Spróbujmy sprawdzić, czy kwadrans dobrej zabawy wystarczy, żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat mechanizmów działania społeczeństwa. Przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych kilka niedługich, ale wciągających atrakcji!

1) SocjoGra! Lubicie grać Monopoly, Makao albo Jengę? Świetnie! Przygotowaliśmy dla Was zestaw klasycznych gier imprezowych z nieco zmienionymi zasadami. Uczestnicy zabawy będą mieli na przykład szansę rozegrać ze znajomymi krótką partyjkę w SocjoMakao i lepiej zrozumieć jak działa społeczeństwo, w którym żyjemy.

2) SocjoFilm! Wszystkim, którzy lubią oglądać filmy, proponujemy kilkanaście minut odpoczynku przy zestawie krótkich filmów przygotowanych przez studentów socjologii. Będzie śmiesznie, wzruszająco i przede wszystkim intrygująco!

3) Szklana kula! Jak będzie wyglądał Białystok za 50 lat? Wszystkich ciekawych zapraszamy do udziału w społecznym przepowiadaniu przyszłości. Wyniki przepowiedni (naukowcy powiedzieliby: badania typu foresight), będą na bieżąco analizowane, a przed oczami uczestników pojawią się obrazy tego, jak mogłoby wyglądać nasze miasto za pół wieku!

ORGANIZATOR:Uniwersytet w Białymstoku

ORGANIZATORZY

Uniwersytet w Białymstoku Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Park Naukowo – Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Sp z o.o. Politechnika Białostocka Stadion Miejski w Białymstoku Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Marszałek Województwa Podlaskiego Prezydent Miasta Białegostoku Podlaski Kurator Oświaty Prezydent miasta Łomża Prezydent miasta Suwałk