Games & Business z Roblox – warsztaty z programowania z WOW SCHOOL (8-11 lat)

Rodzaj imprezy: warsztat
Udział publiczności: z aktywnym udziałem
Odbiorca imprezy: szkoły podstawowe klasy 1-3, szkoły podstawowe klasy 4-8, dzieci
Limit uczestników: 0 / 16 ( liczba wolnych miejsc / liczba wszystkich miejsc )
Miejsce imprezy: ul. Żurawia 71A, Centrum Technologiczne, sala 0.77
Miasto imprezy: Białystok
Data imprezy: 2019-05-23
Godzina: 16:00
Czas trwania: 60 min
Dostępność imprezy: wymagana rejestracja przez stronę

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Formularz zwawiera błędy

Zgłoszenie zostało przesłane.

OPIS IMPREZY

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny razem ze szkołą programowania WOW SCHOOL zapraszają na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci w wieku 8-11 lat.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą poznawali platformę Roblox.

Roblox to jedna z najszybciej rozwijających się platform do tworzenia gier na świecie. Co miesiąc loguje się na nią ponad 60 milionów graczy z całego świata! Ale Roblox to nie tylko gra społecznościowa – to także potężne narzędzie edukacyjne i dobry start dla wszystkich tych, którzy już w młodym wieku marzą o karierze programisty.

Narzędzie uczy dzieci programowania, elementów matematyki oraz rozwija zdolność kreatywnego myślenia. Dzięki temu, że gra tworzona jest przez użytkowników, jej tematyka jest ograniczona jedynie… ludzką wyobraźnią. Niektórzy gracze używają Robloxa jako swoistego portfolio, które mogą w przyszłości pokazać swoim potencjalnym pracodawcom!

Zajęcia z programowania poprowadzą doświadczeni specjaliści z WOW SCHOOL, według autorskich programów, dostosowanych do różnych grup wiekowych i różnych poziomów.

ORGANIZATOR:Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

ORGANIZATORZY

Uniwersytet w Białymstoku Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Park Naukowo – Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Sp z o.o. Politechnika Białostocka Stadion Miejski w Białymstoku Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Marszałek Województwa Podlaskiego Prezydent Miasta Białegostoku Podlaski Kurator Oświaty Prezydent miasta Łomża Prezydent miasta Suwałk