Dodaj do ulubionych

Dodaj do ulubionych

Zauważyłeś w programie festiwalu interesującą imprezę? Dodaj ją do ulubionych! Dzięki temu szybciej ją odnajdziesz i utworzysz własny plan festiwalu.

Program XVI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki jest niezwykle bogaty. Dlatego przeglądając festiwalowe propozycje warto dodać do ulubionych te, które nas interesują. To nowa funkcja ułatwiająca tworzenie własnej listy imprez, w których chcemy wziąć udział. Jak z niej skorzystać? Najpierw warto przefiltrować wszystkie propozycje z Listy Imprez. Opcję dodaj do ulubionych znajdziemy w opisie wydarzenia po prawej stronie – wyróżnia się symbolem serca. Klikając w serduszka dodajemy kolejne pozycje do zakładki Twój plan festiwalu. Plan można dowolnie modyfikować dodając lub usuwając z niego kolejne imprezy. Można go też wydrukować i zabrać ze sobą na festiwal – wtedy będziemy mieć pewność,, że nie zapomnimy o żadnym z interesujących nas wydarzeń. Dostęp do Twój plan festiwalu ułatwia serduszko zlokalizowane w prawym górnym rogu strony głównej serwisu, tuż przy okienku wyszukiwania.

 

dodaj do ulubionych

ORGANIZATORZY

Politechnika Białostocka Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku Uniwersytet w Białymstoku Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Galeria Arsenał Stadion Miejski w Białymstoku Lowlanders Białystok Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Podlaski Kurator Oświaty Marszałek Województwa Podlaskiego Prezydent Miasta Białegostoku Prezydent Miasta Łomża Prezydent Miasta Suwałk

XVI Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki - zadanie finansowane w ramach umowy 788/P-DUN/2018 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.