Tajniki położnictwa

Rodzaj imprezy: doświadczenie
Udział publiczności: z aktywnym udziałem
Odbiorca imprezy: wszyscy zainteresowani
Limit uczestników: -
Miejsce imprezy: ul. Jana Kilińskiego 1, dziedziniec Pałacu Branickich
Miasto imprezy: Białystok
Data imprezy: 2019-05-23
Godzina: 10:00
Czas trwania: 240 min
Dostępność imprezy: wstęp wolny

OPIS IMPREZY

1. Zachustowane Położne – szybki warsztat chustowania

Zawiązać chustę można na 101 sposobów. Kreatywni zawiążą nawet na sposobów 150. Chusta daje dziecku bliskość, a rodzicowi uwalnia ręce. Naucz się wiązań dostosowanych do wieku dziecka. Zamotajmy się!

2. Studiowanie Położnictwa- Mission Possible!

Dowiesz się na czym polega studiowanie. Poznasz jasne i ciemne strony bycia studentem uczelni medycznej dowiesz się również jak wygląda codzienna praca położnej. Będziesz miał okazje porozmawiać ze studentami położnictwa i osobami prowadzącymi zajęcia.

3. Macica w akcji – czyli co tam w brzuchu słychać

Za pomocą niezwykłego fantomu macicy możesz przez chwilę poczuć się jak w życiu płodowym. Odkryć jaki świat dźwięków otacza rozwijający się płód. Zdziwić się, że w macicy słychać zupełnie cos innego niż by się wydawało.

4. Ciężarna wiąże sznurówkę – podejmij wyzwanie

Jak się zmienia środek ciężkości gdy jesteś w ciąży? jak dużo waży brzuch gdy w środku rośnie mały człowiek? Chcesz to poczuć? Zapraszamy do skorzystania z fantomu ciąży, który pozwoli się odczuć jak bardzo zmienia się życie gdy jest się w siódmym miesiącu ciąży.

ORGANIZATOR:Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

ORGANIZATORZY

Uniwersytet w Białymstoku Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Park Naukowo – Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Sp z o.o. Politechnika Białostocka Stadion Miejski w Białymstoku Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Marszałek Województwa Podlaskiego Prezydent Miasta Białegostoku Podlaski Kurator Oświaty Prezydent miasta Łomża Prezydent miasta Suwałk