Wymiana naturalna – barter

Rodzaj imprezy: zajęcia terenowe
Udział publiczności: z aktywnym udziałem
Odbiorca imprezy: szkoły średnie, studenci
Limit uczestników: 30 / 30 ( liczba wolnych miejsc / liczba wszystkich miejsc )
Miejsce imprezy: LT-08221 VILNIUS, KALVARIJŲ G. 135, s. 405
Miasto imprezy: Wilno
Data imprezy: 2018-06-06
Godzina: 15:30
Czas trwania: 390 min
Dostępność imprezy: wymagana rejestracja przez stronę

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Formularz zwawiera błędy

Zgłoszenie zostało przesłane.

* Pola wymagane

OPIS IMPREZY

Impreza polega na praktycznym sprawdzeniu rezultatów wymiany naturalnej.

Całość składa się z 3 części.

I część: zajęcia plenerowe. Podział chętnych na grupy (4-5 os.). Mając dowolną rzecz do wymiany (np. łyżeczka), uczestnicy muszą wymienić na inną rzecz. Akcja przebiega w mieście. Przebieg wymiany ma być filmowany lub są robione zdjęcia. Każda grupa pracuje indywidualnie. Czas wymiany: około 3h.

II część: zajęcia w sali komputerowej. Przy pomocy prowadzących materiał informacyjny podlega formatowaniu. Dla (chętnych) uczestników przeprowadza się zajęcie praktyczne z zakresu grafiki komputerowej i grafiki prezentacyjnej (mini-wykład + zajęcie praktyczne).

III część: podsumowanie imprezy. Każda grupa przedstawia swoją prezentację z wymiany, jakiej udało się dokonać. Wręczenie nagród dla grupy, która przeprowadziła najbardziej wartościową wymianę.

ORGANIZATOR:Uniwersytet w Białymstoku

ORGANIZATORZY

Politechnika Białostocka Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku Uniwersytet w Białymstoku Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Galeria Arsenał Stadion Miejski w Białymstoku Lowlanders Białystok Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

PATRONI

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda Podlaski Podlaski Kurator Oświaty Marszałek Województwa Podlaskiego Prezydent Miasta Białegostoku Prezydent Miasta Łomża Prezydent Miasta Suwałk

XVI Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki - zadanie finansowane w ramach umowy 788/P-DUN/2018 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.